RU

У Грузії заарештовано всі банківські рахунки Кахи Каладзе

27.07.2012, 09:50
У Грузії заарештовано всі банківські рахунки Кахи Каладзе - Фото
Фото: ЕРА
За рішенням міськсуду Тбілісі заарештовано всі рахунки колишнього-капітана футбольної збірної Грузії Кахи Каладзе. Про арешт рахунків знаменитого футболіста і починаючого політика повідомила прес-спікер Іванівшілі Майя Панджікідзе, - передає канал Вісті.

За її словами, з клопотанням про арешт рахунків, відкритих Кахи Каладзе в грузинських банках, в міськсуд Тбілісі звернулася Головна прокуратура Грузії на тій підставі, що з боку Каладзе мала місце "легалізація незаконних доходів". Клопотання було задоволене міськсудом 25 липня.

Панджікідзе заявила, що "подібні дії є політичним переслідуванням Кахи Каладзе, так як всім відомі його досягнення на світовій спортивній арені і, відповідно, походження його доходів абсолютно прозоро і обгрунтовано".

За словами адвоката Каладзе Шалви Тадумадзе, "в постанові міськсуду зазначається, що існує припущення про те, що Каладзе легалізує незаконні доходи". "У такому випадку, відповідно до законодавства, щодо Каладзе повинно постати питання його кримінальної відповідальності, але в постанові про це немає й мови. Але зате в документі сказано, що арешт на рахунки накладено з тим, щоб в майбутньому забезпечити можливий арешт майна Каладзе", - сказав адвокат.

Каладзе в 1995-97 роках виступав за тбіліське "Динамо", в 1998-2000 роках - за київське "Динамо", з 2001 до травня 2010 року - за "Мілан", з вересня 2010 по травень 2012 року - за італійський "Дженоа" . Двічі у складі "Мілана" ставав переможцем Ліги чемпіонів Європи, кілька разів запрошувався у збірну світу, 5 разів визнавався кращим гравцем Грузії. В 1996-2011 роках грав за збірну Грузії, в 2003 -2011 роках - був капітаном національної команди, заявив про відхід зі збірної в грудні 2011 року. 13 травня 2012 року він заявив про свій відхід з великого футболу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини