RU

У Грузії розпочинають консультації про передачу влади

05.10.2012, 10:28
У Грузії розпочинають консультації про передачу влади - Фото
Раніше Іванішвілі заявив, що в новому уряді не буде колишніх міністрів (фото - ЕРА)
Консультаційні групи коаліції Грузинська мрія, яка перемогла в парламентських виборах і перейшла в опозицію партії Єдиний національний рух (ЄНР), сьогодні починають переговори щодо процесу передачі влади, - передає ІТАР-ТАРС.

Один з лідерів Грузинської мрії Іраклій Аласанія висловив впевненість у тому, що "консультації будуть проходити в робочій обстановці". "Потрібно приступити до вирішення найважливіших для Грузії питань, країні якнайшвидше необхідно мати справний, налагоджений уряд", - заявив він.

Ще один з лідерів коаліції Давид Усупашвілі зазначив, що "консультації торкнуться і перерозподілу місць між представниками парламентської більшості та меншості". За його словами, "представники тепер вже опозиційної партії ЕНД за Конституцією і відповідно до регламенту парламенту повинні отримати певні посади у вищому законодавчому органі і для прояснення цих питань і для якнайшвидшого початку роботи парламенту потрібен діалог між сторонами".

До початку роботи нового парламенту (20-21 жовтня) і формування нового уряду нині чинний Кабінет міністрів на чолі з прем'єр-міністром Вано Мерабішвілі продовжує виконувати свої обов'язки. Напередодні Мерабішвілі доручив членам уряду "в перехідний період - до формування нового кабінету міністрів - продовжити виконання обов'язків з метою забезпечення безпеки всіх жителів Грузії і нормального виконання своїх функцій держінститутами".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини