RU

У Грузії не видають дипломи особам, які не знають англійської

14.06.2012, 13:10
У Грузії не видають дипломи особам, які не знають англійської - Фото
Фото: ЕРА
Сьогодні в Батумі президент Грузії Михаїл Саакашвілі заявив, що в країні планується припинити видачу дипломів про вищу освіту особам, які не знають англійську мову. "Хто б і що не говорив, але ми найближчим часом введемо правило - без знання англійської мови випускники вузів не зможуть отримати дипломи", - сказав президент, якого цитує канал Вісті.

"Дуже добре знати російську мову, але в сьогоднішньому світі практично весь потік інформації йде англійською мовою, тому таке правило повинно бути обов'язковим", - сказав Саакашвілі.

За його ініціативою майже два роки тому навчання англійської мови в школах, починаючи з першого класу, стало обов'язковим. До Грузії прибули понад три тисячі вчителів-волонтерів із США, Канади, Австралії, Великобританії, які розподілені практично у всі грузинські школи для навчання дітей англійській мові.

За твердженням незалежних експертів, ця обставина викликає роздратування у людей середнього та похилого віку, але молодь це вітає. У Грузії також відкриті безкоштовні курси для всіх бажаючих з вивчення англійської мови й роботи на комп'ютері.

Досьє на Михаїла Саакашвілі
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини