У Грузії хочуть ввести штрафи за шум

12.03.2016, 11:58
У Грузії хочуть ввести штрафи за шум - Фото
Фото: соцмережі
У Грузії з першого вересня цього року можуть ввести штрафи за шум, що перевищує допустиму норму. Про це повідомляє Російська служба Бі-бі-сі.

Закон може торкнутися як фізичних осіб, так і юридичних.

Штраф передбачається, якщо шум, проникаючий в житлові та громадські будівлі, перевищує 40 децибел вдень (з 7-ї ранку до 11-ї вечора) або 30 децибел в нічний час.

За денний шум автор законопроекту пропонує штрафувати фізичних осіб на 150 ларі ($62), а юридичних - на 500 ларі ($207).

"А ось любителям пошуміти вночі доведеться заплатити в два рази більше. Розмір штрафу також подвоюється, якщо порушення повториться протягом року", - наголошується в повідомленні.

Автор законопроекту, голова комісії з юридичних питань тбіліської міської ради Федір Кобахідзе сподівається, що депутати підтримають ініціативу, і обмеження наберуть чинності вже з першого вересня.

Однак деякі представники бізнесу вважають, що прийняття подібних обмежень вдарить по туристичній галузі Грузії, зокрема - по розважальним закладам.

Вчені з університету Женеви  з'ясували, що вміння швидко обробляти інформацію протягом життя і позитивна оцінка стану здоров'я продовжують життя.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина