RU

У Греції профспілки проводять 24-годинний страйк

16.07.2013, 11:35
У Греції профспілки проводять 24-годинний страйк - Фото
Фото: ЕРА
Найбільші профоб'єднання державного та приватного секторів Греції почали сьогодні 24-годинний загальний страйк. Люди виступають проти підготовленого урядом країни проекту закону, що передбачає урізання чисельності працівників державного сектора і подальше скорочення дефіциту держбюджету.

Прийняття цього закону, що включає також заходи по збору податків, приватизації, реформу фінансового сектора і сфери охорони здоров'я, є умовою для перекладу обіцяних Євросоюзом, Європейським центральним банком і Міжнародним валютним фондом кредитних траншів.

Грецькі профспілки незадоволені планами уряду країни вже найближчим часом перевести в так званий "робочий резерв" зі збереженням 75% заробітної плати 12,5 тисячі працівників державного сектора. У разі, якщо протягом восьми місяців цей персонал не вдасться перевести на інші місця в державному секторі, люди будуть звільнені.

Згідно з домовленостями з кредиторами, до кінця липня 2013 року будуть відсторонені від посад 2,4 тисячі службовців органів місцевого самоврядування, 2,2 тисячі шкільних охоронців, 1,5 тисячі вчителів, 3,5 тисячі співробітників муніципальної поліції, а також службовці різних міністерств. У загальній складності, уряд Греції має намір відправити в адміністративну відпустку до кінця року 25 тисяч працівників, яким також буде загрожувати звільнення.

Джерело: канал Вісті.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини