RU

У Греції можуть закінчитися гроші вже в кінці червня

28.05.2012, 15:08
У Греції можуть закінчитися гроші вже в кінці червня - Фото
Фото: ЕРА
Якщо після позачергових загальних виборів Греція перестане отримувати міжнародну фінансову допомогу, гроші в країні закінчаться вже наприкінці червня, - передає канал Вести.

Пападімос раніше вже робив аналогічні заяви, відзначаючи, що політичні баталії перешкоджають ефективній роботі уряду і можуть привести до того, що Греція не отримає нову порцію грошей від своїх кредиторів на те, щоб платити за старими боргами.

Фактично в кінці наступного місяця Греція зможе виконувати свої зобов'язання лише за рахунок коштів, наданих ЄЦБ і МВФ. Однак міжнародні інститути недвозначно заявили, що подальша фінансова допомога Греції буде виділятися тільки в тому випадку, якщо Афіни будуть чітко виконувати всі умови, на яких країні було виділено 130 млрд. євро.

Пападімос, який раніше обіймав посаду заступника голлви Європейського центрального банку, обгрунтовує свої висновки наступними розрахунками: "На 11 травня вільні активи, що були в розпорядженні уряду Греції, становили 3,8 млрд. євро. До 18 червня вони скоротяться до 0,7 млрд., а вже 20 червня дефіцит коштів становитиме 1 млрд. євро".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини