RU

У Греції близькі до провалу переговори про новий уряд

10.05.2012, 09:51
У Греції близькі до провалу переговори про новий уряд - Фото
Грецький парламент (фото ЕРА)
Переговори про створення в Греції нової правлячої коаліції за підсумками парламентських виборів близькі до провалу.

Раніше, 9 травня, лідер ліворадикального блоку СІРІЗА Алексіс Ціпрас, політична сила якого зайняла на виборах друге місце, не зміг домовитися з іншими партіями про коаліційну співпрацю, повідомляє Радіо Свобода.

Також від спроб сформувати кабінет відмовився Антоніс Самарас - лідер правоцентристської партії Нова демократія, яка перемогла за підсумками голосування з дуже невеликим відривом.

Сьогодні на черзі третя за кількістю голосів партія - соціалісти. На думку оглядачів, її лідеру Евангелосу Венізелосу також не вдасться створити коаліцію. У такому разі будуть призначені повторні вибори.

Нова демократія і соціалісти підтримують угоду з ЄС про надання фінансової допомоги Греції, що знаходиться на межі банкрутства. Однак у цих партій немає парламентської більшості. Решта політичних сил засуджують домовленість з ЄС, але не в силах домовитися між собою, щоб створити уряд.

Раніше, сьогодні, стало відомо, що  політична нестабільність в Греції згубно вплинула на біржі Азіатсько-Тихоокеанського регіону, які відкрили торги падінням в межах 0,35-0,59%.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини