RU

У Єгипті заарештовано лідера Братів-мусульман

20.08.2013, 10:08
У Єгипті заарештовано лідера Братів-мусульман - Фото
Мухаммед Баді (фото - ЕРА)

Духовний лідер руху Брати-мусульмани Мухаммед Баді заарештований в Каїрі. Про це заявила влада країни. За повідомленнями, він був затриманий у квартирі житлового будинку в районі Наср Сіті.

Після жорстокого придушення військовими виступів прихильників поваленого президента Мурсі, що призвів до загибелі декількох сотень людей, в країні введено надзвичайний стан. Діє комендантська година. Також у країні оголошено триденний траур по 25 поліцейським, які напередодні потрапили в засідку на Синайському півострові. Влада звинувачує у трагедії ісламістів.

З моменту зіткнень в Єгипті, що почалися в середу минулого тижня, загинули близько 900 осіб, у тому числі близько сотні солдатів і поліцейських. Сотні активістів руху Брати-мусульмани затримані по всій країні.

Мухаммед Баді пустився в біга, знаючи про те, що влада розшукує і заарештовує лідерів руху. Усього за кілька днів до його затримання син Баді Аммар загинув у зіткненнях на площі Рамзеса в Каїрі.

За офіційними даними, Баді був затриманий у квартирі на північному сході Каїрі, неподалік від місця кривавих зіткнень з поліцією. Заступник Баді Хайрат Шатир був заарештований кілька днів потому після повалення президента Мурсі.

Джерело: Російська служба
Бі-бі-сі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини