RU

У Єгипті за кілька днів прийняли нову Конституцію

30.11.2012, 10:06
У Єгипті за кілька днів прийняли нову Конституцію - Фото
Фото: EPA

Конституційна асамблея Єгипту схвалила сьогодні новий Основний закон країни. Таким чином, прийнято нову Конституцію, проти якої заперечували всі ліберальні і світські партії. На думку опозиції, в такому вигляді вона безпосередньо загрожує загальнонаціональним інтересам країни і підриває основи держави, - передає ІТАР-ТАРС.

Після того, як опозиційні партії на знак протесту покинули ряди асамблеї, роботу над законопроектом було завершено всього за кілька днів, хоча до цього протягом майже півроку два склади комісії безуспішно намагалися виробити збалансовану Конституцію, яка відповідає інтересам всіх громадян країни.

У новій Конституції, за основу якої був узятий Основний закон 1971 року, 234 статті. За кожну статтю голосували окремо, а тому весь процес, розпочатий ще напередодні вдень, затягнувся на всю ніч.

Після затвердження законопроекту асамблеєю протягом 15 днів його має підписати президент, і потім Конституція виноситься на всенародний референдум. Якщо народ не прийме її, пообіцяв президент, він запустить весь процес її написання з нуля новою конституційною комісією.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини