RU

У Єгипті ісламісти готують на сьогодні протести

23.08.2013, 16:11
У Єгипті ісламісти готують на сьогодні протести - Фото
Фото: ЕРА
У Єгипті прихильники усунутого президента країни Мухаммеда Мурсі готуються провести сьогодні нові масові акції проти підтримуваного військовими уряду країни.

Виступи, організовані рухом Брати-мусульмани, від якого Мурсі свого часу був обраний главою держави, проходять вже кілька тижнів. Протягом цього часу в зіткненнях було вбито сотні людей, кількох лідерів ісламістів заарештовано.

Мурсі, обраний президентом за результатами демократичних виборів, був відсторонений від влади військовими 3 липня. Подіям передували масштабні виступи по всій країні проти Мурсі і його оточення.

У четвер з в'язниці під арешт у військовий госпіталь був переведений колишній президент Єгипту
Хосні Мубарак, вимушений подати у відставку в лютому 2011 року. Висунуті проти нього звинувачення в корупції і причетності до загибелі сотень демонстрантів залишаються в силі.

У Каїрі продовжує діяти комендантська година. Основні магістралі єгипетської столиці в нічні години перекриті армійськими патрулями, і в місті панує повна тиша. Рідкісні машини, що пересуваються по вулицях - це, як правило, таксисти, що доставляють людей з аеропорту. Для них зроблено виняток, але на кожному посту проводиться огляд автомобілів і перевірка документів.

Джерело: радіо
Свобода
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини