RU

У Єгипті демонстранти незадоволені президентом

12.10.2012, 15:11
У Єгипті демонстранти незадоволені президентом - Фото
Фото: ЕРА
Десятки людей спрямувалися сьогодні в центр єгипетської столиці на масові акції протесту, із закликом до яких виступили місцеві ісламісти, революціонери і ліберальні рухи Єгипту, - передає ІТАР-ТАРС .

Столичній владі, мабуть, доведеться знову на якийсь час залишити ідею перетворення символу "революції 25 січня" площі Тахрір в каїрський "Гайд-парк" - з минулої ночі там встановлюються намети й трибуни, знову з'явилися вуличні торговці і зникли поліцейські.

Більше 20 політичних і громадських партій і течій Країни пірамід заявили про участь у мітингах, які пройдуть після традиційної п'ятничної молитви. Ліберали виходять на вулиці, щоб висловити невдоволення політикою президента Мухаммеда Мурсі, вимагаючи від нього виконати дані під час передвиборчої гонки численні обіцянки, а також "справедливого суду" над функціонерами поваленого режиму, винними у вбивстві демонстрантів в дні народних заворушень.

Зокрема, ініціатори акцій від світських рухів вважають, що президент-ісламіст провалив перші сто днів свого правління, не змінивши на краще життя єгиптян, як обіцяв. Вони вимагають нової конституції, яка враховувала б права всіх верств єгипетського суспільства, збереження єдності країни, підвищення зарплат та викорінення корупції.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини