RU

У Гаазі юрист судиться з Ізраїлем та Італією за розп'яття Христа

06.08.2013, 15:55
У Гаазі юрист судиться з Ізраїлем та Італією за розп'яття Христа - Фото
Юрист Дола Індідіс (скріншот Kenyan Citizen TV)
Кенійський правозахисник Дола Індідіс подав позов до Міжнародного суду ООН проти держав Ізраїль і Італія, а також проти історичних особистостей - прокуратора Іудеї Понтія Пілата, римського імператора Тіберія і царя Ірода. Юрист наполягає, щоб суд в Гаазі провів слухання справи за звинуваченням осіб і держав, відповідальних за розп'яття Ісуса Христа, пише The Daily Telegraph.

Індідіс, колишній прес-секретар судової палати, наполягає, що суд і розп'яття Христа були незаконними, і сучасний Ізраїль також несе за це відповідальність. Незважаючи на те, що обвинувачених осіб вже дві тисячі років як немає в живих, Індідіс впевнений, що уряди держав, в інтересах яких діяли можновладці, можуть і повинні відповісти за злочини, скоєні проти Сина Божого.

"Я подав позов, тому що мій професійний обов'язок зобов'язує мене захистити честь і гідність Ісуса Христа. Я звернувся до Міжнародного суду в пошуках справедливості для людини з Назарету," - заявив він. "Злочини проти Христа зафіксовані в Біблії, а слова з цієї книги неможливо поставити під сумнів. Його права як людини були порушені діями заангажованого суду. Христос став жертвою наклепу і забобонів", - сказав адвокат.

Включити до позов Італію та Ізраїль юрист, по всій видимості, вирішив через те, що в часи, коли розіп'яли Христа, обидві держави підкорялися законам Римської імперії. Індідіс оскаржує процедуру допиту, яка використовувалася в ході суду на Ісусом, переслідування, процедуру слухання справи та винесення вироку, а також форму покарання підсудного.

У Гаазі заявили, що це справа двотисячолітньої давності знаходиться поза юрисдикцією Міжнародного суду ООН. "Міжнародний суд вирішує спори між державами. Для нас навіть теоретично не можливо розглянути цю справу", - зазначили в суді.

Раніше аналогічний позов юрист подавав до Вищого суду Найробі, але його відхилили. Богослови кажуть, що позиція католика суперечить позиції церкви, адже два роки тому Ватикан зняв з євреїв провину за розп'яття Христа.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини