RU

У Франції визнали незаконним податок для богатих

29.12.2012, 14:42
У Франції визнали незаконним податок для богатих - Фото
Жерар Депардьє (фото - ЕРА)
Французька конституційна рада оголосила в суботу, що не вважає законною пропозицію уряду про введення податку в 75% для найбагатших жителів країни.

У вердикті ради мовиться, що запропоновані соратниками президента-соціаліста Франсуа Олланда заходи надмірні, а механізм підрахунку суми, яку вимагають від багатіїв, неправильний.

Нагадаємо, такий високий податок влади країни планували ввести в відношенні французів, чиї щорічні доходи перевищують мільйон євро. Проти податку виступили ряд французьких знаменитостей. Зокрема, актор Жерар Депардьє, який не побажав змиритися з нововведенням, оголосив про переїзд до Бельгії. Також він відмовився від французького громадянства і заявив про намір повернути свій паспорт владі. "Я їду, тому що ви вважаєте, що за успіх, творчість і талант треба карати", - заявив він у зверненні до влади.

Конституційна рада - вищий орган, який у Франції здійснює контроль за дотриманням конституції. Рада розглянула питання про новий податок на прохання опозиційної партії Союз за народний рух.

За матеріалами Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини