RU

У Франції вийшла книга про сексуальних рабинь Каддафі

16.07.2013, 17:38
У Франції вийшла книга про сексуальних рабинь Каддафі - Фото
Муаммар Каддафі (фото - ЕРА)
Французька журналістка Анник Кожан видала книгу "Жертва в гаремі Каддафі", в якій розповіла про гарем екс-керівника Лівійської джамахірії Муаммара Каддафі і долях його колишніх мешканок, пише німецьке видання Tagesanzeiger.

Як з'ясувала автор, у диктатора, який офіційно виступав проти багатоженства і підвищив вік вступу в шлюб до 20 років, був гарем із сексуальними рабинями, яких він гвалтував.

Для збору необхідної інформації Анник їздила до Лівії, і лише деякі з жінок, хто пережив страшні події, погодилися говорити.

Одна з таких жертв - дівчина на ім'я Сорайя. У віці п'ятнадцяти років їй доручили піднести правителю букет квітів під час урочистої церемонії в її школі. Каддафі прийняв подарунок, а потім поклав руку на голову дівчинки. Як виявилося згодом, це було умовним знаком, що означав, що школярка йому сподобалася і стане його здобиччю, якою він зможе розпоряджатися як завгодно. У той день, згадує Сорайя, її "життя закінчилося". Все, що їй довелося пережити надалі, шокує. "Всіх дівчат у гаремі Каддафі спеціально готували і подавали правителю, щоб він міг їх гвалтувати і принижувати", - розповіла дівчина.

Найчастіше заради цього рабинь накачували наркотиками або алкоголем. Сам Каддафі, за спогадами Сорайі, теж завжди перебував під дією наркотичних речовин.

Велика частина жінок з гарему правителя сьогодні воліє мовчати, побоюючись звинувачень у проституції, що карається в Лівії стратою. Від колишніх сексуальних рабинь, як правило, відвертаються всі близькі та родичі. За словами Сорайі, більшість з них після перевороту поїхали за кордон, де їм або доводиться займатися проституцією, або виходити заміж і мовчати про своє минуле.

Серед іншого в книзі розповідається про те, що жінки-охоронці Каддафі виконували насправді зовсім інші функції і були, більшою мірою, "повіями керівника".

Джерело: Інопреса

Досьє на Муаммара Каддафі


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини