RU

У Франції почалися випробування вакцини проти ВІЛ

30.01.2013, 13:54
У Франції почалися випробування вакцини проти ВІЛ - Фото
Фото: ЕРА
Професор Ерван Лоре з Марселя оголосив про початок клінічного тестування нової терапевтичної вакцини проти вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), - передає ІТАР-ТАРС.

Команда Лоре протягом 15 років вивчала синтезовані в зараженому організмі білки, які порушують нормальну роботу імунної системи. Результатом дослідження стало створення синтетичного білка Tat Oyi, здатного пригнічувати активність "нездорових" білків. Професор наполягає на інноваційності своєї розробки. "Антитіла будуть вироблятися в дуже малій кількості, але діяти будуть цілеспрямовано. Ми сподіваємося звести до мінімуму негативні реакції організму на цю вакцину", - підкреслив Лоре.

Оцінити побічні ефекти дозволить перший етап тестування на добровольцях. У разі успіху коло добровольців буде розширений до 80 осіб, а остаточні підсумки дослідження планується підвести в 2015 році.

"У випадку з такими захворюваннями, як СНІД, які розвиваються дуже повільно, створення терапевтичних вакцин має дуже велике значення", - зазначив Лоре. Зараз, за ​​його словами, у світі ведуться випробування 25 видів вакцин проти ВІЛ, 40% з них - терапевтичні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини