RU

У джунглях Амазонки відкрили 381 новий вид тварин і рослин

31.08.2017, 11:48
У джунглях Амазонки відкрили 381 новий вид тварин і рослин - Фото
Фото: EPA
У 2014 і 2015 роках дослідники відкрили 381 новий вид рослин і тварин в джунглях Амазонки. Про це заявили представники Всесвітнього фонду дикої природи (WWF), повідомляє Deutsche Welle.

Йдеться про відкриття 216 нових видів рослин, 93 видів риб, 32 видів амфібій, 19 видів рептилій і 18 нових видів ссавців. "Ми досі маємо прогалини в знаннях про Амазонку", - заявив Фернандо Паім з бразильського Інституту Мамірауа.

Всього в регіоні за останні 17 років було виявлено близько двох тисяч нових видів. Збирати дані про тварин дослідникам допомагають місцеві жителі.

WWF використовував дані дослідження для того, щоб привернути увагу громадськості до гірничодобувного проекту, його уряд Бразилії планує реалізувати саме в районі, де відкрили нові види риб.

Джунглі Амазонки вважаються зоною з найбільшим рівнем біорізноманіття в світі. 60% регіону їх території припадає на Бразилію. Близько п'ятої частини площ тропічних лісів було втрачено через вирубку. Вчені бояться, що ще більші території можуть бути втрачені через глобальні кліматичні зміни.

Читайте також: У Таїланді поліцію відправили виганяти злого духа з села

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини