RU

У чотирьох країнах проведені арешти хакерів Anonymous

29.02.2012, 09:32
У чотирьох країнах проведені арешти хакерів Anonymous - Фото
be36b5cfd9133ccdc71a261e321bb073.jpg
Влада Аргентини, Чилі, Колумбії та Іспанії провела арешти 25 передбачуваних учасників хакерського руху Anonymous, а також вилучили 250 одиниць IT-обладнання і мобільних телефонів. Про це повідомляє Інтерпол.

Як передає ВВС Україна, ця операція була здійснена слідом за кібер-атаками на інтернет-сайти в Колумбії та Чилі.

Атаці, за даними Інтерполу, піддалися сайти колумбійського міністерства оборони і адміністрації президента, чилійської національної бібліотеки, а також електричної компанії Endsea.

За інформацією іспанської влади, в ході операції, проведеної в цій країні, чотири людини були заарештовані в Мадриді та Малазі. Двоє з них залишаються під вартою, в той час як інші два фігуранти, включаючи неповнолітнього підлітка, були випущені під заставу.

Міністерство внутрішніх справ Іспанії оголосило, що один з четвірки затриманих імовірно був керівником комп'ютерних операцій Anonymous в Іспанії та Латинській Америці.

Anonymous - дуже розгалужена й у той же час досить розрізнена міжнародна мережа онлайн-активістів, які характеризують себе як "інтернет-збори". Як акції протесту вони часто створюють перешкоди в роботі різних веб-сайтів і служб.

Протести Anonymous в основному пов'язані з питаннями свободи слова та непідконтрольності Всесвітньої мережі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини