RU

У Березовського знайшли 500 мільйонів

23.09.2013, 16:21
У Березовського знайшли 500 мільйонів - Фото
Борис Березовський (фото - ЕРА)
"Статки російського олігарха, якого знайшли повішеним у ванній в особняку його колишньої дружини в Беркширі, становило 500 млн. фунтів, що спростовує версії щодо його самогубства через нездатність оплатити борги", - повідомляє Daily Mail.

Як з'ясувалося, він замінив оригінал заповіту, оформивши нову версію, в якій з числа спадкоємців виключалися його перша дружина Ніна і друга дружина Галина, запеклий шлюборозлучний процес з якою обійшовся олігарху в 100 млн. фунтів в 2011 році, говориться в статті, переклад якої наводить  InoPressa.

Стан Березовського, як стверджується, включало в себе особняки в маєтку, займав 35 акрів землі на Французькій Рив'єрі; передбачається, що їх вартість становить понад 200 млн. фунтів. "Інша частина нерухомої власності, під назвою Villa Gal, також на півдні Франції, оцінюється приблизно в 50 млн. фунтів", - пише автор статті.

Юридичні документи припускають, що правонаступник Березовського отримував платежі від його колишнього партнера по бізнесу, Бадрі Патаркацишвілі, убитого в 2008 році. "Джерела, близькі до газети, заявили, що виплачений обсяг коштів склав приблизно 200 млн. фунтів", - зазначає видання.

"Тепер спадщина буде розподілено відповідно до його новим заповітом", - повідомляє автор. Березовський залишив по 18% своїм чотирьом дітям - Катерині і Єлизаветі, яким зараз більше 30 років, підліткам Аріні і Глібу і своїй колишній подрузі Олені Горбуновій.

"Решта 10 % повинні порівну відійти Михайлу Котлику, його надійному ізраїльському асистентові, і матері Ганні, яка відтоді вже померла. Вона залишила свої 5 % Катерині, яка тепер виступає як виконувач духівниці батька", - передає газета.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини