RU

У Березовського було зламано ребро, - ЗМІ

28.03.2013, 10:23
У Березовського було зламано ребро, - ЗМІ - Фото
Борис Березовський (фото - ЕРА)
Результати розтину тіла Бориса Березовського показали, що у нього було зламано ребро. При цьому ніяких синців на тілі не виявлено. Про це повідомила газета Guardian з посиланням на джерело в родині загиблого.

Повідомляється, що тіло Бориса Березовського виявив співробітник з обслуговуючого персоналу в замкненій зсередини ванній кімнаті. Бізнесмен лежав на підлозі. Поряд з тілом знаходився шарф, при цьому загиблий був повністю одягнений.

Результати розтину, проведеного патологоанатомом Міністерства внутрішніх справ Великобританії в понеділок, показали, що смерть екс-магната в суботу в його будинку в Беркширі могла наступити в результаті повішення. Слідів боротьби виявлено не було. Тим часом, експерти планують дослідити тіло Березовського ще, як мінімум, кілька тижнів.

Друзі та близькі Березовського не вірять, що бізнесмен міг покінчити життя самогубством. Багато хто з них не виключає, що він був убитий. За совами одного з близьких друзів Березовського, не дивлячись на те, що бізнесмен сильно переживав через програний позов проти Романа Абрамовича, останнім часом настрій Березовського покращився, і він вирішив свої фінансові проблеми.

Микола Глушков, давній приятель і партнер по бізнесу Березовського, сказав, що результати розтину не суперечать отриманій ним інформації про сліди на шиї і що на місці події був виявлений шарф. "Але твердження" в результаті повішення "може означати що завгодно, починаючи з удушення до повішення. Або вбивство з подальшим повішенням... я нічого не виключаю", - сказав він. "Борис був вишуканою людиною, і він би покінчив із собою, менш болючим способом", - розповів Глушков.

Досьє на Бориса Березовського

Від олігарха до ізгоя: вісім фактів про Березовського

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини