У Бангладеш під натиском ісламістів зносять статую Феміди

26.05.2017, 12:54
У Бангладеш під натиском ісламістів зносять статую Феміди - Фото
Фото: Dhaka Tribune

Салафіти вважають, що об'єкт ображає їх релігійні почуття

Перед комплексом верховного суду Бангладеш зносять статую Феміди, яка простояла там менше півроку. Демонтаж проводиться під тиском радикального ісламістського руху Хефазат-а-Іслам, прихильники якого мітингували проти скульптури, пише Dhaka Tribune.

Салафіти вважають, що об'єкт ображає їх релігійні почуття ("ідолопоклонство"), і вимагали від влади прибрати Феміду до початку Рамадана.

Автор скульптури доглядає за процесом зносу і каже, що погодився на нього "заради підтримання миру" в Дацці, оскільки на противагу фундаменталістам, які виступали проти "грецького ідола", в столиці країни пройшли мітинги ряду світських груп.

У Бангладеш під натиском ісламістів зносять статую Феміди

Фото: dhakatribune.com

Офіційно Бангладеш - світська держава, яка відрізняється значним етнокультурним розмаїттям, однак критики стверджують, що влада не вживає необхідних заходів для попередження подібних злочинів на релігійному грунті. Близько 88% населення сповідує іслам суннітського толку.

У Бангладеш в останні місяці ісламісти регулярно здійснюють напади на громадських діячів, розправляючись з жертвами за допомогою мачете або м'ясницького ножа.

У Бангладеш під натиском ісламістів зносять статую Феміди

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить