RU

У Білорусі з 1 липня з'являться платні дороги

07.05.2013, 11:02
У Білорусі з 1 липня з'являться платні дороги - Фото
Фото: belta.by
Рада міністрів Білорусі визначила перелік автомобільних доріг, на яких з 1 липня поточного року будуть стягувати плату за проїзд транспортних засобів. Плата буде здійснюватись за допомогою відповідної електронної системи.

Платними стануть в цілому 815 км доріг країни. Це стосується всього протягу автомагістралі Брест-(Козловичі) - Мінск - кордон Росії (Редьки), а також окремих ділянок автомобільних трас M-2 Мінськ - Національний аеропорт Мінськ, M-3 Мінськ - Вітебськ, M-4 Мінск - Могильов, M- 5/Е 271 Мінськ - Гомель і M-6/Е 28 Мінськ - Гродно - кордон Польщі (Брузги).

При цьому, від плати за проїзд по деяким білоруським автотрасам будуть звільнені транспортні засоби, зареєстровані на території держав - учасниць Митного союзу, з технічно допустимою загальною масою не більше 3,5 т. Безкоштовно також зможуть проїхати мопеди і мотоцикли, зареєстровані в Білорусі, колісні трактори і самохідні машини, транспортні засоби оперативного призначення, а також використовувані з метою забезпечення обороноздатності та правопорядку. Не потрібно буде платити водіям маршруток для міських перевезень пасажирів, автомобілів, вживаних для надання меддопомоги, ліквідації надзвичайних ситуацій або перевезень вантажів гуманітарної допомоги населенню Білорусі та інших країн.

Розмір плати за проїзд коливається залежно від допустимої загальної маси транспортного засобу та кількості осей і складаючи від 0,04 до 0,12 євро за 1 км.

Джерело: БЕЛТА.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини