RU

У 2012 році Росія продала зброї на $15 млрд., - Путін

03.04.2013, 13:27
У 2012 році Росія продала зброї на $15 млрд., - Путін - Фото
Володимир Путін (фото - ЕРА)
У 2012 році експорт озброєнь з Росії зріс на 12% до $15,2 млрд. Про це заявив сьогодні президент РФ Володимир Путін на засіданні комісії з питань військово-технічного співробітництва (ВТС) з іноземними державами. При цьому портфель замовлень становить $46,3 млрд.

Путін підкреслив, що це один з кращих показників в цій сфері діяльності. "Можна з упевненістю сказати, що Росія є одним з безумовних лідерів в сфері продажів зброї та спеціального обладнання. У нас більше чверті світового ринку, поруч тільки США з невеликим відривом", - сказав президент.

"Постачання російської спеціальної техніки військового призначення здійснюються в 66 країн світу і з 75 країнами у нас укладені угоди про ВТС, то є і ще перспектива розвитку цих відносин зі значним числом держав", - зазначив Путін. "Необхідно розвивати ці позитивні тенденції, тому що це дуже вагомий внесок не тільки в бюджет країни, але і в розвиток високих технологій", - підкреслив він.

Нагадаємо, раніше директор військових програм центру Разумкова Микола Сунгуровський повідомив, що за результатами 2012 року Україна посіла четверте місце в світі за експортом зброї. "Якщо брати попередню п'ятирічку, то у нас було в середньому дев'яте місце", - зазначив фахівець.

Фахівці підрахували, що обсяги постачань озброєння України в минулому році склали $1,3 млрд., що на $310 млн. більше, ніж цифри, озвучені раніше ГК Укрспецекспорт. Сунгуровський додав, що дані спеціалістів зазвичай нижче, ніж офіційні цифри держави, адже при визначенні суми імпорту не враховується легке озброєння, багато комплектуючі, а також стрілецьке озброєння.

Він підкреслив, що в 2012 році Україну випередили за постачанням озброєння США, Росія і Китай. Разом з тим, позаду України залишилися Німеччина, Франція і Великобританія.

Джерело: ІТАР-ТАРС

Досьє на Володимира Путіна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини