RU

У Йемені створена нова опозиційна партія

19.04.2011, 15:50
У Йемені створена нова опозиційна партія - Фото
fb1f0cc90d14d5fdbec06dabdcc54331.jpg

У Йемені створена нова опозиційна партія
Депутати парламенту Йемена і члени правлячої партії "Загальний народний конгрес" створили нову політичну партію, що дістала назву "Блок справедливості і розвитку". Вона буде підтримувати не Президента республіки Алі Абдаллу Салеха, а противників його режиму. Членами нової партії стали три колишні міністри - транспорту, туризму і з прав людини.

Акції протесту, що почалися під впливом революцій у Тунісі і Єгипті, продовжуються в Йемені майже три місяці. Щодня на вулиці міст країни вийдуть десятки тисяч людей, що вимагають дострокової відставки Президента, що перебувають при владі 32 роки, - передає канал "Вести".

Внаслідок зіткнень з поліцією 18 квітня у місті Ходейде постраждали 88 людей. Варта порядку в штатському відкрила по учасниках демонстрації вогонь і застосувала сльозоточивий газ. Демонстрації у Йемені почалися в кінці січня цього року. Головними вимогами опозиції і маніфестантів є зміна режиму, відставка глави держави і уряду, проведення демократичних реформ в економіці і суспільстві. Під час придушення акцій протесту загинули близько 100 людей.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини