У вузах США - бум нових курсів, пов'язаних з канабісом

06.03.2019, 16:08
У вузах США - бум нових курсів, пов'язаних з канабісом - Фото
Фото: ЕРА

У США все більше число коледжів додають нові курси, пов'язані з канабісом, в свої навчальні програми для підготовки випускників до роботи в галузі, яка динамічно розвивається. Про це повідомляє АР.

Дослідження показують, що професії, пов'язані з виробництвом канабісу, набагато популярніші інших видів діяльності - від операторів парників до розробників продуктів харчування і фахівців з маркетингу.

Компанія Arcview Market Research, яка вивчає тенденції індустрії канабісу, прогнозує, що до 2022 року в галузі буде створено 467 000 робочих місць.

Очікуваний бум на ринку праці, пов'язаної з виробництвом канабісу, викликав у коледжів широкий спектр пропозицій по навчанню.

Наприклад, Університет Північного Мічигану відкрив чотирирічну програму з хімії лікарських рослин.

Державний університет Колорадо пропонує курси з вивчення канабісу з упором на соціальні, юридичні, політичні та медичні наслідки його вживання.

Університет штату Огайо, Гарвард, Університет Денвера і Вандербільта пропонують заняття з політики і праву марихуани.

Сільськогосподарські школи також беруть участь. Університет штату Коннектикут вводить в цьому році курс канабіс-садівництва.

Навіть в штатах, де рекреаційна марихуана залишається незаконною, в тому числі в Нью-Йорку, Нью-Джерсі і Коннектикуті, деякі коледжі почали програми вивчення канабісу в очікуванні легалізації або для підготовки студентів до роботи в інших штатах.

Раніше в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун виступила за легалізацію застосування канабісу в медичних і наукових цілях.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Подставить плечо: Как бизнес спасает государство в период кризиса