RU

У ВООЗ заявили, що одна лише вакцина не зупинить пандемію COVID-19

16.11.2020, 17:11
У ВООЗ заявили, що одна лише вакцина не зупинить пандемію COVID-19 - Фото
Тедрос Гебреісус (фото - ЕРА)

Уряди в усьому світі будуть змушені продовжувати застосовувати протиепідемічні заходи, навіть коли з'явиться загальнодоступна вакцина від коронавірусу. Про це заявив гендиректор Всесвітньої організації охорони здоров'я  Тедрос Аданом Гебреісус

Читайте нас в Telegramперевірені факти, тільки важливе

"Сама собою вакцина не зупинить пандемію COVID-19. Нам все одно потрібно буде продовжувати спостереження, випробування, ізоляцію і догляд за хворими, відстеження та карантин контактів, закликати людей бути обережними", – написав він.

Гебреісус каже, що вакцина матиме важливе значення для контролю над поширенням хвороби. "Але важливо підкреслити, що вакцина буде доповнювати інші інструменти, які у нас є, а не заміняти їх", – написав глава ВООЗ.

За його словами, перші поставки препарату будуть обмеженими. Пріоритет буде віддано працівникам охорони здоров'я, літнім людям та іншим групам ризику.

"Ми сподіваємося, що це скоротить кількість смертей і дозволить системам охорони здоров'я впоратися з ситуацією, але вірусу все одно буде куди рухатися", – зазначив глава ВООЗ.

  • 9 листопада 2020 року вакцина-кандидат проти коронавірусної хвороби COVID-19 від компаній Pfizer і BioNTech показала високу ефективність у проміжних результатах фази III клінічних випробувань: понад 90%.
  • Професор медицини Оксфордського університету Джон Белл припустив, що до весни життя може повернутися в нормальне русло. Однак, за словами одного з розробників вакцини, професора Угура Сахіна з компанії BioNTech, це займе більше часу.
Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини