RU

У Венесуелі холерою захворіли понад 240 осіб

04.02.2011, 10:35

У Венесуелі кількість жителів, що проходять лікування від холери, зросла до 239 осіб. Про це повідомила Міністр охорони здоров'я країни Еухенія Садер.

Як передає канал "Вести", за інформацією міністра всі венесуельці заразилися небезпечним захворюванням 22 січня на весіллі у Домініканській Республіці.

За словами Е.Садер, "153 людини є лише переносниками вібріона холери", однак їм також необхідно пройти курс лікування, щоб не допустити поширення холери. Вона також наголосила, що до цього часу "не зафіксовано жодного випадку захворювання холерою на території Венесуели".

Міністр охорони здоров'я також запевнила, що у Венесуелі вживаються всі необхідні заходи, щоб запобігти спалаху холери.

Нагадаємо, кількість жертв холери на Гаїті зросла до 3838 осіб, загальна кількість хворих сягла майже 190 тисяч. Про це повідомило Міністерство охорони здоров'я країни. Також повідомлялося, що влада Домініканської Республіки офіційно підтвердила першу смерть від зараження холерою на території країни.

Усього у Домініканській Республіці за останні місяці було зареєстровано понад 200 випадків захворювання холерою. У Гаїті, де і було зафіксовано перший спалах недуг, з середини жовтня минулого року померли майже чотири тисячі людей, загальна кількість хворих наблизилася до 200 тисяч.

Боротьба з небезпечними захворюваннями: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини