RU

У Великобританії почався страйк паспортистів

23.07.2008, 16:49

Триденний страйк працівників паспортної служби, що розпочався у середу у Великобританії загрожує зірвати літні відпустки тисяч британців і затримати обробку 60 тис. паспортів.

Як повідомляє Бі-бі-сі, в акції протесту беруть участь близько 3-х тисяч паспортистів з семи головних регіональних відділень служби у Лондоні, Ліверпулі, Белфасті, Глазго, Пітерборо, Ньюпорті, Даремі та 68 пунктів прийому відвідувачів у різних містах Сполученого Королівства.

Невдоволення співробітників паспортної служби викликав недостатній, на їх думку, рівень підвищення оплати праці працівників. Держава пропонує підвищити низці співробітників зарплату на 2,5% в рік. Крім того, паспортисти незадоволені тим, що багато співробітників з великим стажем роботи вже п'ятий рік поспіль не отримують підвищення платні.

Страйк паралізував роботу експрес-служби, яка за окрему плату оформляє паспорти протягом одного дня. Затримка у прийомі та обробці документів також загрожує порушити терміни видачі паспортів, що оформляються у звичайному порядку. При цьому паспортисти обіцяють видавати паспорти за надзвичайних обставинах або у разі крайньої необхідності.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини