RU

У Тунісі тривають бої

17.01.2011, 12:30
У Тунісі тривають бої - Фото
a5b2b975bb663f774f773f4970e6bf14.jpg

У Тунісі тривають бої
У містах Туніса не стихають вуличні бої - армія і поліція проти прихильників скиненого Президента, очолюваних його охоронцями. Чутні постріли і вибухи, введена комендантська година, люди бояться залишати свої будинки.

Раннім ранком перестрілка сталася у центрі міста. Невідомі відкрили вогонь недалеко від будівлі Міністерства внутрішніх справ. Чутні постріли і в районі, де розташовується штаб-квартира опозиційної Прогресивної демократичної партії, - передає канал "Вести".

Декілька годин тому був заарештований начальник служби безпеки колишнього глави держави генерал Алі Серіаті і кілька його підлеглих. Їх звинувачують у змові проти інтересів держави.

За останніми даними, під час сьогоднішніх вуличних боїв вбито двоє невідомих бойовиків. Йдуть масові арешти, затримані чотири людини з німецькими паспортами. У місті діє комендантська година, армійські підрозділи патрулюють вулиці, зберігається заборона на збори. Жителі серйозно ризикують життям, з огляду на будинки у неурочний час. Нападники грабують залишені без нагляду магазини, відносячи все, що тільки можна. Вже відчувається недостача продовольства. Багато містян у паніці.

Незважаючи на весь хаос, у країні тривають консультації з формування нового коаліційного уряду. Прем'єр-міністра Мухаммед аль-Ганнуші висловив впевненість, що незабаром у країні з'явиться уряд національної єдності і міністерські портфелі отримають лідери найбільших опозиційних партій.

Колишній Президент Туніса Зін ель-Абідін Бен Алі, що біг з країни у суботу, приховувася у Саудівській Аравії. Невдоволення, що накипіло, співвітчизники зганяють на його майні, стираючи з лиця землі символи минулої влади. Наприклад, вілу племінника екс-президента. Розкішний маєток повністю розграбували. Все, що не встигли забрати, спалили.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини