RU

У центрі Каїра йдуть зіткнення

02.02.2011, 16:20
У центрі Каїра йдуть зіткнення - Фото
27902b6aceb9c3e7043d90e0effb6d08.jpg

У центрі Каїра йдуть зіткнення

У центрі Каїра йдуть запеклі зіткнення між прихильниками і противниками Президента Єгипту Хосні Мубарака. На площах Тахрір і Абдель Монем Ріяд відбуваються бійки, люди кидають один в одного камені. Армія поки не втручається в те, що відбувається.

Водночас, за інформацією, що є, найстаріша у країні ліберальна партія "Новий Вафд", Національно-прогресивна (ліва) партія "Ат-Тагамму" і партія насеристів, які при правлінні Х.Мубарака займали традиційно опозиційні позиції, підтримали пропозицію Х.Мубарака почати національний діалог, який передбачає і найшвидше проведення реформ у країні, - передає ІТАР-ТАРС.

Щодо самопроголошеного лідера опозиції Мухаммеда аль-Барадея, який виступає від імені досі невідомої у країні Національної асоціації за зміни, що діють у коаліції з "Братами-мусульманами", то вони як і раніше закликають до антиурядових демонстрацій і відставки Х.Мубарака. "Ми готові почати діалог з віце-президентом Омаром Сулейманом тільки після відставки Мубарака", - заявили вони.

Нагадаємо, раніше Міністерство закордонних справ України рекомендувало українцям стриматися від поїздок в Єгипет, а також звернулося до туристичних агентств з проханням попереджати туристів про нестабільну обстановку в цій державі.

Переворот в Єгипті: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини