RU

У Тріполі готуються до озброєного виступу проти режиму Каддафі

02.03.2011, 09:50
У Тріполі готуються до озброєного виступу проти режиму Каддафі - Фото
dd8da994da71aaecc5e72e45d83b85b3.jpg

У Тріполі готуються до озброєного виступу проти режиму Каддафі
Жителі столиці Лівії міста Тріполі заявили про свою підтримку Перехідної національної ради на чолі з колишнім міністром юстиції Мустафою Абдель Джалілем.

Як передає канал "Вести", у переданому першому комюніке "Повсталої молоді Тріполі" повідомляється про підготовку до озброєного виступу проти режиму Муаммара Каддафі, який почнеться найближчими днями.

Водночас, за інформацією місцевих ЗМІ, у самому Тріполі зберігається напруженість. У кварталі Таджура у минулі два дні неодноразово спалахували заворушення із силами безпеки.

У східній столиці Лівії - Бенгазі - чекають, що М.Каддафі може у будь-який момент послати авіацію бомбити місто. Для відображення повітряних рейдів військовослужбовці, що перейшли на бік "революції 17 лютого", привели в боєготовність батареї ППО.

Готуються до штурму і жителі Налута. Це місто у 60 кілометрах від туніського кордону перейшло у руки повсталих. До нього прямують військові підкріплення, однак жителі збираються захищати свою свободу. Повідомляється, що королівський прапор був піднятий у вівторок ще у двох містах на заході країни - Уджейлані і Джумейлі.

За два тижні заворушень противників режиму Муаммара Каддафі з силами безпеки у Лівії загинули, за незалежними оцінками, щонайменше тисячу осіб.

Раніше повідомлялося, що уряд Європейського Союзу схвалив пакет санкцій щодо лівійського лідера М.Каддафі і членів його сім'ї.

Переворот у Лівії: добірка новин>>>
Муаммар Каддафі: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини