RU

У столиці Йемена почалася стрільба

25.03.2011, 15:55
У столиці Йемена почалася стрільба - Фото
18f4160e032b8c74734edd0c43ccb79d.jpg

У столиці Йемена почалася стрільба

Йеменські військовослужбовці, що перейшли на бік демонстрантів, відкрили сьогодні попереджувальний вогонь, щоб відігнати від табору опозиції у центрі Сани прихильників нинішнього режиму.

Солдати почали стріляти у повітря, коли десятки лояльних Президенту Алі Абдаллі Салеху активістів спробували пробитися до столичної площі, де проходить масовий мітинг протесту з вимогою відставки нинішнього глави держави. Даних про постраждалих поки немає, - передає радіо "Свобода".

У понеділок у рядах збройних сил країни був піднятий заколот, який очолив командувач першої бронетанкової дивізії генерал Алі Мохсен аль-Ахмар, що вважався "правою рукою" Президента. Воєначальник пообіцяв охороняти мирні демонстрації і не допустити сповзання до збройного конфлікту всередині країни.

Глава держави з метою врегулювання кризової ситуації провів декілька зустрічей з опальним генералом, який, зокрема, виклав свою позицію Президенту. Однак, за даними джерел, близьких до канцелярії А.Салеха, поки ці перемовини ні до чого не привели.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини