RU

У столиці Киргизстану громлять найбільший речовий ринок

20.04.2010, 13:20

У Бішкеку декілька сотень осіб прорвалися крізь оточення охорони і почали громити найбільший у центрально-азіатському регіоні речовий ринок "Дордой".

Водночас, за повідомленнями з різних джерел, з південних околиць Бішкеку убік центру міста рухається натовп у декілька сотень осіб. "Через загрозу мародерства ринок "Дордой" тимчасово закрито", - сказано у повідомленні ГУВС міста, яке цитує ІТАР-ТАРС.

Побоюючись погромів і мародерства, торговці закривають свої контейнери. Водночас ряд власників торгових точок на "Дордої" запевняють, що вже відзначені випадки нападу груп молодих людей на торговців з метою пограбування.

Ситуація у Бішкеку залишається дуже напруженою. На околицях міста у різних місцях зібралися по декілька сотень людей, що вимагають від влади виділити їм земельні наділи під будівництво житла. У іншому випадку вони загрожують змістити тимчасовий уряд. До того ж вони роблять спроби силою захопити належні селянам ділянки землі. На цьому ґрунті між ними і власниками землі виникають зіткнення.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини