RU

У США завернули позов незадоволеного "кухаря Путіна"

16.11.2018, 11:32
У США завернули позов незадоволеного
Євген Пригожин (фото - Олексій М / Flickr)

Федеральний окружний суд США відмовився зняти обвинувачення з компанії Concord Management and Consulting бізнесмена Євгена Пригожина - того, хто, як вважають західні розвідки, фінансує в РФ фабрику тролів і найманців з ПВК Вагнера. Він хотів оскаржити висунуті на адресу його компаній звинувачення у втручанні в президентські вибори 2016 року в США, пише ресурс Bloomberg.

Суддя Дабні Фрідріх з округу Колумбія відмовила позивачеві, який намагався довести, що звинувачення "незаконні", тому як факт злочину нібито не встановлено належним чином.

Таким чином, офіс спецпрокурора США Роберта Мюллера може безперешкодно з боку РФ продовжувати розплутувати цю справу і приступити до переслідування компанії в судовому порядку.

У Мюллера звинуватили "Конкорд..." у фінансуванні пропагандистської спецоперації щодо впливу на вибори.

Адвокати "кухаря Путіна" Пригожина раніше стверджували, нібито Мюллер призначений на посаду спецпрокурора незаконно, і у нього немає достатніх повноважень, щоб звинувачувати їх фірму в участі в змові проти США. У РФ запідозрили, що дії Мюллера "необмежені і неконтрольовані", і вимагали від нього припинити переслідування.

16 лютого 2018 року трьом компаніям і 13 росіянам (Пригожину і 12 топ-співробітникам "Агентства інтернет-досліджень", тобто фабрики тролів) було пред'явлено звинувачення у втручанні в вибори в США. Путін заявив, що це "не його проблеми".

За даними різних розвідок Заходу, "ольгинськы тролі" знаходяться в Санкт-Петербурзі по вулиці Савушкіна, 55. Приклади "вкидань" тролів і маніпуляторів з РФ для впливу через соцмережі на суспільно-політичну ситуацію в США доступні тут.

Читайте також: Розслідування: Чому з ворогами кухаря Путіна трапляються нещастя

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини