RU

У справі по аварії "Булгарії" затримано двоє підозрюваних

12.07.2011, 17:27
У справі по аварії
26b9ef7b752038fa6cca9c08e18cb8a4.jpg

У справі по аварії "Булгарії" затримано двоє підозрюваних

В зв'язку із аварією теплохода "Булгарія" затримано гендиректора компанії-орендаря судна ТОВ АргоРічТур Світлану Інякіну та старшого експерта Камської філії Російського річкового регістру Якова Івашова. Слідство подало клопотання про їх арешт. Про це повідомляє прес-служба Слідчого комітету Росії.

Відомство продовжує розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом аварії теплохода "Булгарія". На даний момент продовжуються слідчі дії в Камській філії Російського річкового регістру, в Камському річковому пароплавстві, Волжсько-Камському судноплавному товаристві, що знаходяться в місті Пермі, а також у Волжському управлінні державного річкового нагляду в Ніжегородській області і річковому порту міста Казані, йдеться у повідомленні.

"Встановлено, що ТОВ АргоРічТур не мало укладених договорів з екіпажем судна, в тому числі договорів страхування. Компанією надавалися послуги, що не відповідають вимогам безпеки життя і здоров'я людей, що спричинило загибель не менше 116 осіб", - заявили в СК.

За інформацією відомства, на борту судна, за останніми даними, перебувало 192 людини: 23 члени екіпажу з 4-ма родичами, 15 осіб обслуговуючого персоналу з двома родичами і 148 пасажирів.

Нагадаємо, теплохід "Булгарія", що прямував маршрутом Болгари-Казань, затонув 10 липня на ріці Волга біля населеного пункту Сюкеєво Камсько-Устьїнського району Республіки Татарстан. За фактом події порушено кримінальну справу.

Загинуло більше 80 пасажирів. Із затонулого теплохода врятовано 79 людей, 14 з них госпіталізовано.

У відношенні Інякіної та Івашова порушено кримінальну справу.

Також порушено кримінальні справи за фактами ненадання допомоги капітанами суден "Арбат" і "Дунайський 66", які пройшли повз місця катастрофи і не надали допомогу пасажирам теплохода "Булгарія", за ст. 270 Кримінального кодексу Російської Федерації.

Президент Росії Дмитро Медведєв оголосив 12 липня в Росії днем національної жалоби.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини