RU

У Росії зареєстровано 591 випадок грипу A/H1N1

06.10.2009, 16:05

В Росії зареєстровано 591 випадок грипу A/H1N1. Про це повідомив головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Оніщенко. За його словами, крім 71 випадку, всі інші випадки захворювання - привізні.

Як передає канал "Вести", Г.Оніщенко розповів про подробиці низки зареєстрованих випадків. Зокрема, у Новосибірську грип A/H1N1 було виявлено у громадянки США. "Туди приїхала група іноземних громадян, які були в Німеччині, Японії, а потім прилетіли до нас", - розказав Г.Оніщенко, уточнивши, що захід, для участі в якому і прибула в Росію американка, зібрав 113 людей - педагогів і дітей з дитячих будинків.

З приводу захворюваності у Південно-Сахалінську, де було зареєстровано 12 випадків грипу A/H1N1, Г.Оніщенко уточнив, що ці випадки мали саме завозний характер. "У середині вересня діти повернулися з Болгарії. Їх допустили до школи, всупереч нашим вказівкам", - заявив він, нагадавши, що, згідно із розпорядженнями санітарної служби, діти, що повернулися з-за кордону не повинні протягом тижня відвідувати організовані дитячі колективи. На сьогодні, за словами Г.Оніщенка, "дві школи з двадцяти закритих у Південно-Сахалінську відкрилися, інші відкриються до кінця тижня".

Свинячий грип: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини