RU

У Росії квас можуть прирівняти до алкоголю

06.07.2011, 10:22

Будь-який напій, що містить більше 0,5% спирту, навіть квас, буде вважатися алкоголем і продаватися тільки в стаціонарних магазинах. Такі правила встановлює законопроект про регулювання виробництва і обороту етилового спирту і алкогольної продукції, який Держдума Росії може прийняти до кінця тижня.

За інформацією газети Ведомости, заборона на нічну торгівлю (з 23:00 до 8:00) торкнеться всього алкоголю, до якого законопроект відносить будь-які напої міцніше 0,5%. Таким чином, новий закон може нашкодити квасу. Зі слів гендиректора компанії Очаково Володимира Антонова, вміст етилового спирту в цьому напої становить 1,2% - виходить, квас прирівняють до алкоголю.

Ще одна новина - повна заборона на продаж алкогольних напоїв в нестаціонарних торгових об'єктах, якими, наприклад, вважаються торгові намети і ларьки.

Також кардинально збільшується перелік місць, де буде заборонено розпивання алкоголю. Заборону пропонується розповсюдити на двори, під'їзди, ліфти, дитячі майданчики, рекреаційні зони, в тому числі ліси, сквери, парки, сади, ставки, озера, пляжі. Вживати алкоголь в цих місцях можна буде, тільки якщо він куплений в розташованих на цих територіях пунктах громадського харчування.

Ринок алкоголю і тютюну: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини