У РФ заборонили священика, який читав "непристойні проповіді"

04.09.2018, 16:03
У РФ заборонили священика, який читав
Джерело фото: скріншот з відео

Церковне начальство стверджує, що священик радив жінкам дивитися "непристойні фільми, публічно консультував їх у виборі нижньої білизни"

У Татарстані заборонили в служінні на три місяці священика РПЦ за створення фінансової піраміди, неканонічні духовні практики і проповіді, "які межують з блюзнірством і знущанням над Христом". Про це повідомляє Інтерфакс.

Йдеться про протоієрея Володимира Головіна.

Як повідомили в Чистопольській єпархії, в яку входить храм, де служить Головін, приводом для такого рішення стала відмова священика відмовитися від діяльності, яка "вносить спокусу в життя церкви".

Там кажуть, що Головін "створив мережеву структуру, керовану приватними особами, зі своєю власною програмою і зі своїми цілями і завданнями".

Ця структура, за інформацією представників РПЦ, просуває якусь "молитву за угодою з Болгаром" і є складною фінансовою ініціативою, замкнутою на членів сім'ї священика і його найближчих послідовників. В єпархії відзначають, що "ця мережева структура зростає і діє на всій канонічній території Російської православної церкви і паралельно їй, і за її межами".

Крім того, Головін ввів у себе в храмі неканонічний чин якогось "духовного лікування" за допомогою накладання рук.

За інформацією РПЦ, в одній із розмов священик "наполегливо пропонував своїм слухачам, в тому числі дівчатам, детально уявити, як чоловік робить фізіологічні відправлення" і навіть "приклав дану тему" до образу Христа.

Неналежними для сану священика в єпархії назвали і "захоплену розповідь слухачам про оспівування ним богослужбового гімну під час близькості з дружиною", пораду дивитися непристойні фільми жінкам разом з чоловіками і публічне консультування жінок у виборі нижньої білизни.

Єпархія також зафіксувала випадки, коли Головін лихословив в храмі і виправдовував лихослів'я.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов