RU

У Путіна розповіли про кандидата на президентських виборах

09.03.2011, 16:30

Прес-секретар Прем'єр-міністра РФ Дмитро Пєсков роз'яснив сьогодні, що Президент Росії Дмитро Медведєв і голова уряду РФ Володимир Путін "ніколи не говорили, що сядуть і домовляться, хто буде наступним Президентом", але говорили про можливості "порадитися і вирішити, хто з них буде балотуватися у президенти".

Як передає ІТАР-ТАРС, коментуючи питання про те, чому Президент і Прем'єр-міністр РФ не відповідають на критику Михайла Горбачова, що передбачив, що два високі посадові особи російської держави ніби збираються між собою домовитися про те, кому бути наступним Президентом Росії, Д.Песков сказав: "Передусім, я б повторив, що час для передвиборчих настроїв ще не прийшов. Прем'єр-міністр завжди терпимо ставився до критики, тому він на неї і не відповідає. Він надзвичайно гнучкий і терпимий до критики. Особисто я вважаю, що ті, кого Горбачов критикував, не стали відповідати - жоден, ні інший - з дуже простої причини: вони ніколи не говорили, що сядуть і домовляться, хто буде наступним Президентом. Вони сказали, що порадяться і вирішать, хто з них буде балотуватися у президенти".

Д.Песков погодився з тим, що це буде зроблено, щоб "не боротися один з одним". "Принаймні, так вони кажуть. Домовитися про те, хто буде наступним Президентом, вони просто не можуть. Вони можуть домовитися тільки про те, хто буде балотуватися. Остаточне рішення буде приймати країна на всенародних виборах. Все дуже просто. Тому і не було відповіді на критику", - уточнив Д.Песков.

Володимир Путін: біографія та добірка новин>>>
Дмитро Медведєв: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини