RU

У Польщі прокуратура знову вимагає арешту Закаєва

23.09.2010, 15:35

Варшавська прокуратура збирається повторно вимагати арешту одного із лідерів чеченських сепаратистів Ахмеда Закаєва, екстрадиції якого домагається Росія.

Як передає радіо "Свобода", представник варшавської окружної прокуратури Моніка Левандовська заявила, що після детального ознайомлення з обґрунтуванням рішення суду про звільнення А.Закаєва, прокуратура постановила його оскаржити. "Ми готуємо відповідні документи і передамо їх до апеляційного суду в п'ятницю", - заявила М.Левандовська.

Представник одного з лідерів чеченських сепаратистів у Польщі Адам Боровський назвав таке рішення прокуратури політичним, наголосивши, що А.Закаєв зовсім не збирався ховатися від польського правосуддя. "Ахмед Закаєв вважає Польщу дружньою країною. Він отримає нову польську візу і повернеться у Польщу, щоб не створювати складностей для органів правосуддя", - сказав він.

А.Закаєв був затриманий у Варшаві 17 вересня. Цього ж дня, за рішенням суду, А.Закаєв був звільнений і взяв участь у Всесвітньому конгресі чеченського народу, - що було метою його візиту в Польщу.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини