RU

У небі над Грузією продовжують літати бомбардувальники РФ

11.08.2008, 12:21

Сьогодні на світанку було здійснено бомбардування Тбілісі – снаряди впали на гору Махата. Крім того, вранці кілька разів російською авіацією було атаковане місто Сенакі – бомбилися житлові райони міста. Близько 11:00 вже вкотре було обстріляно місто Горі.

Як повідомляє "Грузія online", у той час, коли весь світ намагається розрядити ситуацію в Грузії, у чому, за твердженням Росії, зацікавлена і вона сама, коли посланці десятків країн перебувають у Грузії, "в небі над Грузією літають кілька десятків російських бомбардувальників, які бомблять мирні міста Грузії".

Бомбові удари, зокрема, наносяться по дитячих об'єктах. У Верхній Абхазії днями бомбардування зазнали школа та дитячий комплексний стадіон. А сьогодні вранці, за деякими даними, бомбову атаку було здійснено на дитячий літній табір "Патріот", розташований у селі Ганмухурі Зугдідського району. Кілька днів тому авіаударами було зруйновано житлові корпуси у місті Горі.

Крім того, за інформацією порталу, на світанку було також атаковано прикордонні з Туреччиною території Грузії.


Водночас, сьогодні на світанку було здійснене бомбардування Тбілісі. Снаряди впали на гору Махата, на якій перебувають засоби стеження цивільного міжнародного аеропорту Тбілісі. "Цим актом російська сторона намагається вивести з ладу функціонування аеропорту, і тим самим перешкодити приїзду до Грузії міжнародних дипломатів. Своїми діями Росія практично оголошує війну всьому світові. Пора міжнародному співтовариству взятися за справу і переглянути своє ставлення до країни із "суверенною демократією" ", - йдеться у повідомленні.

Детальніше про грузинсько-осетинський конфлікт >>>

Обговорення військового конфлікту у Грузії на ЛІГА.Форум >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини