RU

У Москві збільшилася кількість безробітних

24.11.2008, 14:50

Кількість офіційно зареєстрованих безробітних у Москві на сьогодні досягла 19,4 тис. осіб. У жовтні ця цифра ледве перевищувала 18 тис. Такі дані надало Управління служби зайнятості населення столиці РФ.

Як передає ІТАР-ТАСС, у Москві в період з 17 по 21 листопада зведення про майбутнє скорочення чисельності працівників надали 66 організацій на 1 тис. 973 людини. У службі зайнятості також зазначили, що найближчим часом найбільше скорочення чекає центральну дирекцію з обслуговування пасажирів у приміському сполученні Московської залізниці - філія ВАТ "Російські залізниці" - 754 людини, з них 583 квиткові касири. На цей момент найбільшу кількість безробітних зазначено в Східному адміністративному окрузі - 4,3 тис. осіб, найменшу - в Центральному адміністративному окрузі - 0,9 тис. осіб.

Нагадаємо, за інформацією Головного управління праці й зайнятості Київської міськдержадміністрації (КМДА), навіть в умовах світової економічно-фінансової кризи у Києві сьогодні зазначено найнижчий показник зареєстрованого безробіття в Україні. Зокрема рівень безробіття в столиці досяг позначки 0,3%, що в 7,3 раза менше средньоукраїнського показника (в Україні - 2,2%).

Про ситуацію на ринку праці>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини