RU

У Москві в метро прогриміли два вибухи: десятки загиблих і поранених

29.03.2010, 09:30

У Москві в метро прогриміли два вибухи: десятки загиблих і поранених

У Москві прогриміло два вибухи в метро - на станціях "Лубянка" і "Парк культури" - є численні жертви. Внаслідок вибуху на станції московського метро "Лубянка" загинули 22 людини і 11 постраждали. Жертвами вибуху на станції "Парк культури" стали 12 осіб і 7 постраждали. Про це повідомляє ІТАР-ТАРС.

За словами представника МНС, вибуховий пристрій на станції "Лубянка" спрацював у другому вагоні поїзда. Пожежі не було. Для розслідування вибуху в метро на станції "Лубянка" створено штаб за участю представників правоохоронних органів та інших відомств.

На місці події зараз працюють вибохотехніки ФСБ, встановлюється потужність вибуху. За попередньою версією, у метро стався теракт. За фактом вибуху на станції метро "Лубянка" порушено кримунальну справу за статтею "тероризм".

"У зв'язку з тим, що відбувся посилений контроль за станціями метрополітену і місцями масового скупчення людей. Також збільшена чисельність і густина міліцейських патрулів на вулицях міста", - повідомив начальник Управління інформації і суспільних зв'язків столичного ГУВС Віктор Бірюков.

Крім того, за словами В.Бірюкова, посилений варіант несіння служби передбачає спеціальний графік роботи для керівного складу органів внутрішніх справ.

Тероризм і боротьба з ним: добірка новин>>>

Вибух у московському метро: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини