RU

У Москві помер злодій в законі "Япончик"

09.10.2009, 13:08

У Москві помер В'ячеслав Іваньков, відомий у кримінальному світі під кличкою "Япончик". Легенда кримінального світу, злодій в законі помер у приватній медичній клініці на Каширському шосе. "Япончик" так і не зміг одужати від поранень, отриманих внаслідок замаху, скоєного на нього 28 липня цього року.

Як передає канал "Вести", замах на В.Іванькова було скоєно, коли він разом зі своїми знайомими вечеряв в ресторані "Тайський слон" на Хорошевському шосе. Коли "Япончик" виходив з ресторану, по ньому зі снайперської рушниці було зроблено один постріл з припаркованої біля ресторану "ГАЗелі".

В.Іваньков отримав поранення в живіт і був доправлений у Боткінську лікарню, де йому зробили важку операцію. Лікарі запевнили, що В.Іваньков буде жити. Від смерті В.Іванькова врятувала випадковість - в момент пострілу він нахилився. Після поранення у 69-річного "авторитета" відмовили печінка і нирки, потім наступила клінічна смерть, внаслідок чого лікарі були змушені ввести пацієнта у штучну кому. Тиждень тому лікарі вирішили відключити В.Іванькова від апарату штучної вентиляції легень у зв'язку із поліпшенням його самопочуття.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини