У Мінську продають рушники з "вежливыми людьми": фото

26.02.2019, 12:42
У Мінську продають рушники з
Фото: euroradio.fm

За даними ЗМІ, рушники з триколорами РФ, орденами, прицілами і шевронами "ввічливі люди" з'явилися на полицях гіпермаркетів напередодні 23 лютого

У білоруській торгової мережі Гіппо продаються вафельні рушники з принтом "вежливыми людьми". Про це повідомляє Еврорадио.

За даними видання, рушники з російськими триколорами, орденами, прицілами, літаками і шевронами "вежливыми людьми" з'явилися на полицях гіпермаркетів напередодні 23 лютого і коштують 1 рубль 99 копійок (трохи менше долара).

Фото: facebook.com/pavel.kurza

"Купували російську тканину для цих рушників. Відшили. Ні в кого не виникало питань до принту. Ніхто не дзвонив, не уточнював", - зазначила фахівець зі збуту Тетяна.

Вона каже, що на підприємстві не знали, що означає термін "вежливые люди".

"Чому з'явилися ці рушники, мені складно пояснити. Звичайно, тепер відреагуємо. Рушники в магазини більше поставлятися не будуть, а ті, що є, будуть повертатися. Ми про це подбаємо", - додала вона.

Спеціаліст підрозділу невиробничих товарів Гіппо спочатку впевнено заявляє, що під "вежливыми людьми" працівники мережі мають на увазі "те ж, що і всі інші люди".

Фото: euroradio.fm

"Це, скоріше, питання не до нас, а до постачальника. У нас найширший асортимент. Перевірити кожну номенклатуру неможливо. Якщо у покупців є питання, нехай звертаються офіційно. Ми розглянемо", - пояснила вона.

Видання уточнило, що через кілька хвилин до редакції  Еврорадио передзвонив чоловік, який представився директором компанії БелВіллесден (Гіппо - її торгова марка).

"Він цікавиться, що Єврорадіо має проти Росії, Білорусі, Володимира Путіна, Олександра Лукашенка і словосполучення "вежливые люди" на рушниках", - наголошується в повідомленні.

За його словами, тканина для рушників закуплена в російському Іваново і має всі необхідні сертифікати якості, а оскільки "вежливыми людьми" називаються підрозділи російських збройних сил і в Росії такі рушники вільно продаються, то і в Білорусі ними торгувати цілком прийнятно.

"Почувши, що Росія і Білорусь - різні держави і що Білорусь досі офіційно не визнала Крим російським, він здивувався і заявим, що" просто хотів мужиків привітати з 23 лютого", - уточнюється в повідомленні.

27 січня 2019 року в Сімферополі тимчасового окупованого Криму  облили червоною фарбою бронзовий пам'ятник "вежливым людям".

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить