RU

У мережу виклали "секретну доповідь" про зустріч авіаносця з НЛО

31.05.2018, 13:20
У мережу виклали
Скріншот з відеозапису

У минулому році ЦРУ розсекретило частину архівів про непізнані літаючі об'єкти і програми Пентагону із вивчення цих явищ. Як пише ScienceAlert, посилаючись на інформацію з "секретної доповіді", один з таких НЛО-епізодів стався наприкінці 2004 року.

В отриманому розслідувачами-журналістами CBS документі йдеться про численні дивні явища в період з 10 по 16 листопада 2004 року, які отримали назву "НЛО-інцидент корабля ВМС США Німіц".

Доповідачі стверджують, що непізнані об'єкти "могли за лічені секунди спуститися з висоти близько 20 км до 15 метрів над поверхнею", після чого левітували або застигали нерухомо на короткий час, а потім на високій швидкості - більше 3 мах - відлітали.

Ці інциденти частково потрапили до бортових записів апаратури військового корабля USS Princeton, а один з контактів був відображений на відео з борта винищувача F/А-18, піднятого на перехоплення об'єкта. Льотчики описали його як "білий, гладкий і витягнутий яйцеподібний НЛО у формі таблетки тік-така з помітною горизонтальною віссю на середній лінії і без будь-яких інших рис" розміром близько 15 м в довжину.

Як говориться в рапорті, об'єкт не змогли ідентифікувати, оскільки його немає в каталогах "США або будь-якої іншої країни". Крім того, на ньому не було виявлено будь-якого пристрою, завдяки яким він переміщався, "і жодних видимих ​​джерел підйомної сили".

Інший дивний момент зустрічі з цим НЛО, йдеться в тексті, - це увігнутість на поверхні океану розміром 50-100 м, яку було помічено на тому місці, де раніше засікли об'єкт. Льотчики розповіли, що після прибуття на місце події не помітили в повітрі нічого незвичайного, проте побачили на поверхні води увігнутість, яка нагадала їм зображення "чогось, що швидко занурюється - як підводний човен або потопаючий корабель".

Один з чиновників Пентагону, коментуючи ці епізоди, заявив блогу The Black Vault, що вони "не можуть підтвердити автентичність доповіді".

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини