RU

У Лос-Анджелесі заборонили відкривати фаст-фуди

30.07.2008, 13:24

Муніципалітет Лос-Анджелеса (США) заборонив відкриття нових ресторанів швидкого харчування у бідній південній частині міста. Це пов'язано з тим, що на півдні Лос-Анджелесу до 30% дорослого населення страждають від ожиріння, тоді як у благополучніших районах - лише 19%.

Як повідомляє Бі-бі-сі, муніципалітет ввів мораторій терміном на один рік на відкриття нових ресторанів швидкого харчування в гетто сподіваючись, що цим скористаються заклади, що пропонують більш здорову їжу. Так, жителі південного Лос-Анджелесу, це переважно афроамериканці та латиноамериканці, серед яких значно поширені діабет та ожиріння.

Тим часом, не менше половини закладів громадського харчування на півдні каліфорнійського мегаполісу - це фаст-фуди. За деякими даними, частка фаст-фудів навіть вища - у нещодавньому дослідженні наводилася цифра у 73%, тоді як у багатій західній частині міста - всього 42%. Представники ресторанних мереж залишилися незадоволені рішенням влади. За їхніми словами, не все у їхньому меню напхане сіллю, жирами та вуглеводами.

Нагадаємо, за даними фахівців, безмежна любов американців до фаст-фуду призводить до того, що епідемія ожиріння впевнено поширюється територією США. За даними організації "Trust for America’s Health", що спеціалізується на дослідженнях у галузі запобігання захворюванням, у 31 штаті країни з 50 за останній рік спостерігалося зростання числа людей із зайвою вагою. Тільки за 2 роки кількість штатів, охоплених даною проблемою, зросла на чверть.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини