RU

У Литві обговорюють будівництво стіни на кордоні з Білоруссю

17.06.2021, 19:14
У Литві обговорюють будівництво стіни на кордоні з Білоруссю - Фото
Глава МВС Литви Агне Білотайте (фото – EPA)

Міністерства і відомства Литви розглядають можливість спорудження стіни на кордоні з Білоруссю через потоки нелегальної міграції, що зросли. Прем'єр-міністерка Інґріда Шимоніте критикує цю ініціативу. Про це повідомляє місцевий телеканал  ЛРТ.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

У середу глава МВС Литви Агне Білотайте заявила в інтерв'ю каналу, що огорожа на кордоні з Білоруссю може обійтися в €15 млн.

Журналісти зазначають, що протяжність кордону Литви з Білоруссю становить 678,8 км. Зараз огорожу встановлено на ділянці в 78 км, система відеоспостереження покриває 39% протяжності кордону.

Прем'єрка Інґріда Шимоніте вважає зазначену ініціативу марним вирачанням часу, що не вирішить проблему нелегальної міграції.

"Є досвід будівництва цих огорож, але також є і певні, можливо, нековенціональні рішення, тому всі вони мають бути розглянуті. Але якщо хтось зараз уявляє, що уряд встановить паркан від однієї точки кордону Литви до іншої, то точно такого не буде, оскільки ми б просто витратили час, а проблеми потрібно вирішувати зараз", – сказала глава литовського уряду.

"Є сучасні технології, що впроваджуються, ми прискорюємо їх впровадження, і намагатимемося завершити в наступному році. Якщо якісь інші заходи на конкретних ділянках могли би бути реалізовані і такі ділянки є, то тоді вони і будуть реалізовані, але точно не можу обіцяти, що ми зведемо кам'яну огорожу", – додала вона.

Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини