RU

У Латвії звинувачують російського дипломата у підготовці замаху на Саакашвілі

20.10.2008, 14:33

Латвійський телевізійний канал ТВЗ заявляє, що радник Посольства Росії в Латвії Олександр Хапілов брав участь у плануванні замаху на Президента Грузії Михайла Саакашвілі. Про це передає Інститут масової інформації.

За даними ТВ3, який посилається на неназвані джерела в Грузії, О. Хапілов з 2000 по 2004 рік обіймав посаду другого секретаря в Посольстві Росії в Грузії і займався пошуком і вербуванням осіб для замаху на Президента цієї країни. "Замах не відбувся тому, що наймані вбивці, які повинні були застрелити Саакашвілі, потрапили в аварію", - повідомляє телеканал.

У Посольстві Росії в Латвії інформацію про участь О. Хапілова в організації замаху на Президента Грузії категорично відкинули. "Робота Хапілова в Тбілісі не вийшла за межі довірених йому дипломатичних обов'язків. Посольство Росії в Латвії категорично спростовує інформацію, яка прозвучала в ефірі ТВ3", - сказали в диппредставництві РФ у Ризі.

Нагадаємо, на початку жовтня ЗМІ Грузії, посилаючись на неназване джерело в держструктурах Абхазії, повідомили про план ФСБ із ліквідації М. Саакашвілі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини