RU

У Латвії обрано нового президента

02.06.2011, 17:55
У Латвії обрано нового президента - Фото
efb7b0e6e1402a88ebbe728cbf1e2073.jpg

У Латвії обрано нового президента

Парламент Латвії обрав новим президентом країни колишнього банкіра і нинішнього депутата Андріса Берзіньша (на фото). За нього проголосували 53 законодавці: для перемоги кандидату необхідно набрати як мінімум 51 голос.

Це був другий тур голосування, у першому турі, який пройшов декількома годинами раніше, жоден з претендентів на президентський пост не набрав достатньої кількості голосів, - передає Бі-бі-сі. Берзіньш тоді отримав 50 голосів, а його суперник, нинішній президент Валдіс Затлерс - 43.

Минулої суботи Затлерс виступив із зверненням до нації, в якому заявив, що збирається розпустити парламент. У своєму виступі президент звинуватив депутатів сейму у брехні і обслуговуванні інтересів олігархів.

Раніше Сейм відмовив Бюро у боротьбі з корупцією в обшуку будинку депутата і великого бізнесмена Айнарса Шлесерса, якого підозрюють у корупційних операціях. Згідно із законом, якщо виборці під час референдуму не підтримують розпуск Сейму, то Президент позбавляється посади, а Сейм залишається.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини