RU

У Лівії спалахнули заворушення між прихильниками і противниками Каддафі

16.02.2011, 10:35
У Лівії спалахнули заворушення між прихильниками і противниками Каддафі - Фото
15cff377983172e480bdb564df22edf5.jpg

У Лівії спалахнули заворушення між прихильниками і противниками Каддафі
Запеклі зіткнення, в яких опинилися залучені прихильники і противники влади, а також поліція, сталися сьогодні вночі у місті Бенгазі на сході Лівії.

За інформацією, яка надходить, агресивно налаштований натовп, розсерджений арештом одного з правозахисників, зібрався у будівлі місцевої адміністрації, вимагаючи його звільнення. Потім натовп рушив до центру міста, де вступив у сутички з проурядовими активістами і поліцією, - передає ІТАР-ТАРС.

Крім того, за інформацією місцевих ЗМІ, під час демонстрації, в якій взяли участь близько 600 осіб, звучали заклики до відставки уряду. У протестуючих були пляшки із запалювальною сумішшю. У зіткненнях постраждали 14 осіб, зокрема 10 вартових порядку. Зараз обстановка у місті нормалізувалася.

Водночас лівійське держтелебачення піднесло події минулої ночі як виступ на підтримку лідера лівійської революції, які пройшли у різних районах країни. Бенгази, населений переважно робочою інтелігенцією, вже не вперше стає місцем проведення акцій опозиції. Раніше усі подібні виступи жорстко закінчувалися.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини